Privesanitair op de camping in Walcheren

Kamperen met het gemak en comfort van ruim privesanitair. Je eigen douche, wastafel en toilet op de camping. Het ruime privé-sanitair vind je in het toiletgebouw bij de ingang van de camping.

Het privé-sanitair is niet gekoppeld aan een bepaalde kampeerplaats. Je kunt dus voorkeur voor een plaats aangeven. Let op; Wij kunnen de aangegeven plaats(en) niet beloven maar doen wel graag ons uiterste best er zo veel mogelijk aan tegemoet te komen.

Je toiletspullen kun je laten staan in de douche en op twee wandplanken in het halletje. Die hoef je dus niet steeds opnieuw mee te nemen. Dat is gemak! Én….we maken het sanitair naar wens 1 x per week voor je schoon!

                          

  ∼ Het ruime privésanitair heeft een eigen doucheruimte met wastafel en aparte toiletruimte. Elk met een afsluitbare deur vanuit het halletje. ∼

 

Het privé-sanitair is niet verwarmd!

Privésanitair bijboeken.

Voor privésanitair kun je online een aparte boeking maken op dezelfde naam waarop je een kampeerplaats boekt.

Een mailtje sturen mag natuurlijk ook. Wij voegen de boeking van het privésanitair dan toe aan je boeking van een kampeerplaats.

Je kunt privésanitair boeken:

  • In het voorseizoen en naseizoen voor een verblijf van minimaal 4 nachten;
  • In de zomer van 22-7 tot en met 19-8; vanaf 7 nachten met aankomst en vertrek op zaterdag.
Of ter plaatse op de camping;
  • Als het privé sanitair vrij is;
  • Voor een verblijf vanaf 1 nacht.
  • In de zomervakantie; te huur per week met aankomst en vertrek op zaterdag.