Stevige vlonders voor extra comfortabel kamperen

Kamperen wordt extra comfortabel met stevige vlonders in de voortent.

In een gesloten voortent kun je gebruik maken van stevige vlonders zodat je heerlijk warm en behaaglijk kunt kamperen.  Zeker in het voorjaar of najaar wanneer de grond wat koud is.  Bij het reserveren van een voorseizoenplaats of naseizoenplaats kun je gratis gebruik maken van de vlonders.

De vlonders worden veel gebruikt;
  • voor gezinnen met kleine kinderen;
  • bij een langer verblijf;
  • bij kamperen in het voorjaar of najaar;
  • voor een warmere ligplaats voor de hond.

De afmetingen van onze stevige vlonders

De stevige vlonders zijn gemaakt van stevige triplexplaat en hebben een afmeting van 1.20 m x 2.40 m en zijn bevestigd op balkjes van 4 cm x 4 cm hoogte. Hierop kunt je eventueel naar keuze een zeil en/of warm vloerkleed leggen.

Wat kost het:

De prijs voor de huur is € 11,00 per vlonder voor een periode van 3 weken.

 

Vlonders vooraf reserveren is mogelijk

We hebben een beperkt aantal vlonders beschikbaar. Het is mogelijk om vlonders vooraf te reserveren bij het maken van een boeking. Als je twijfelt over het aantal vlonders dat in je (voor) tent past dan kun je de afmetingen van je voortent aan ons doorgeven. We zorgen dan dat er vlonders voor je klaarstaan bij aankomst op de camping.

Stevige vlonders voor in een gesloten voortent
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.